chevron


KAMPÜSLERİMİZ


Zekeriyaköy Kampüsümüz, Belgrad Ormanı yakınında, Karadeniz’e 4 km uzaklıktaki yerleşkesiyle öğrencilerimize uluslararası bir ortamda, öğrenmenin spor ve doğa ile buluştuğu bir çevre sunmaktadır. Zekeriyaköy Kampüs yerleşkemizin sunduğu imkanlar sayesinde öğrencilerimiz geleneksel sınıf içi eğitime ek olarak botanik bahçemizde ve açık hava oyun alanlarımızda temiz havanın da keyfini çıkararak eğitim almaktadırlar. Kampüsümüzün, gerekli ekipmanlara sahip açık ve kapalı spor salonları, kütüphaneleri, bilgisayar ve fen laboratuarları, botanik bahçe, amfi tiyatro ve modern tiyatro salonumuz ile öğrencilerimizin derslerde edindikleri tüm teorileri pratiğe dökme fırsatı ile desteklemekteyiz.

Kampüsümüzün çevresel olanaklarına ek olarak öğrencilerimize sunduğu bir diğer değer çok uluslu yapımızın getirdiği kültürlerarası çevredir. Kampüsümüzde, 2017-2018 akademik yılı itibariyle 56 farklı milletten öğrenci eğitim almaktadır. Yapılan ortak etkinliklerle yabancı öğrencilerimiz ve Türk öğrencilerimiz, bir çok ülkeyi gezerek edinecekleri bilgiye kampüs ortamında ulaşarak farklı bir çok kültürü tanıma fırsatı elde etmektedirler. Çok uluslu ortamımız içerisinde gerçekleşen öğrenciler arası ortak aktiviteler ile kampüsümüz, tüm öğrencilerimize bir çok ülkeyi Türkiye’de yaşama fırsatı vermektedir.

2023-24 Akademik Yılında eğitime açılacaktır. Bir sonraki büyük projemiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın!

Kampüs Özellikleri

  • 10 bin m2 kapalı alan
  • 1700 m2 bahçe
  • 45 derslik 
  • Havuz
  • Spor salonu


İletişim: 0212 286 60 86

Please feel free to contact us for:

The British International School Admissions
The British International School Procedures
The British International School Campus Visits


BRITISH SCHOOL İSTANBUL'UN AKREDİTASYONLARI

The International Baccalaureate
Middle States Association of Colleges and Schools
Cambridge Assessment International Education
Duke Of Edinburgh Expedition Assessor Accreditation
Council of British International Schools
Council of International Schools
Enquiry form  BİLGİ FORMU